Dzień Mamy

poached-eggs-on-toast-739401_1920

Możesz w życiu być kim chcesz.

Możesz być biznesmanem, możesz być księdzem. Modelką, aktorką, sekretarką. Możesz być ogrodnikiem, możesz być kelnerem czy prawnikiem.

Możesz być  sprzedawcą, lekarzem, nauczycielem.

Możesz być kimkolwiek wymarzysz, ale może nie dać ci to szczęścia, mimo że walczyłeś o to marzenie długą część swojego życia. Kształciłeś się i poświęcałeś.

Dziś, od kiedy pierwszy raz jak jestem mamą, dostałam (o godzinie 7.10) śniadanie do łóżka (!!!!), przygotowane głównie przez moją córkę w asyście jej brata i męża mego. I wiedziałam już to dawno, ale takie momenty tylko potwierdzają i utwierdzają, że najważniejsze i najpiękniejsze co mogło mnie spotkać to bycie Mamą i właśnie ta jedyna i wyjątkowa kanapka w kształcie serca.

Mimo, że moja tabletka na tarczycę łyknięta 5 minut wcześniej jeszcze nie zaczęła działać i nie powinnam nic jeść, nie mogłam im tego zrobić! To było zbyt wyjątkowe! 🙂

Tarczyco – dziś radzisz sobie sama! 🙂

Wiem, że może to brzmi strasznie banalnie, ale serio, mimo tryliarda trudów, które ta rola za sobą niesie  – bycie Mamą to najlepsza rola na świecie!

Najtrudniejsza, najważniejsza, najbardziej wyjątkowa, wymagająca od nas najwięcej, ucząca cierpliwości, pokory, trenująca nasz charakter i wytrzymałość, naciągająca nasze nerwy i wytrwałość do maksimum. Rola, która nie ma substytutu.

Rola, która nadaje sens każdemu dniu i za żadne prezenty, pieniądze i góry brylantów nie zamieniłabym jej na inną.

 

Buziaki dla Wszystkich Mam!

W Was siła!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s